Podpořte nahrání nového alba Flame of Rebellion!

Flame of rebellion

Válečníci Purnamy!

Tento rok nahráváme naše druhé album Flame of Rebellion, které budeme tvořit hned ve dvou studiích. Natáčet budeme ve Studiu BARN pod vedením Dana Frimla. A o celkový zvuk se nám postará samotný mistr Andy La Rocque (kytarista King Diamond) v jeho švédském Sonic Train Studios, kam se za ním i vypravíme. O brutální a kvalitní zvuk bude postaráno doslova mistrovsky.

Na přebalu pracuje umělec a kamarád M Luth Slaughter z Bandungu (Indonésie). Ukázku můžete vidět zde na stránce. V tomto duchu tvoří i hlavní obraz, který v sobě ponese hlubokou symboliku a příběh. S naším novým albem Flame of Rebellion vzplane náš plamen ještě silněji než kdy dřív. V jeho světle pocítíme sílu povstání, vzdoru a odhodlání postavit se novým výzvám a jít si za svým snem. Postupně v tomto roce budeme odkrývat další detaily. Věřte, že vše máme hluboce promyšleno a propojeno.

Válečníci řekněme to takto.

Do naší nové tvorby jsme se opřeli tak, jako ještě nikdy dřív. Věříme v Purnamu, ale věříme hlavně ve Vás, protože Vy jste naše budoucnost a síla. Album Flame of Rebellion nás bude stát mnoho úsilí, ale i financí. Celkové náklady jsme spočítali na 120 000,- Kč, a to nepočítáme videoklip, který se ještě tento rok bude také natáčet. Pojďte nám s tím pomoci a předobjednejte si naše nové album již teď, nebo nám pošlete třeba jen nějakou symbolickou částku. Vše se počítá a máme na to celý rok. Doposud jsme jako Purnama pomáhali benefičními kroky, kde to jen šlo. Nyní potřebujeme pomoci i my a věřte, že jakmile tohle zmákneme, tak se k boji Zlem proti Zlu vrátíme.

Zde je číslo účtu, na kterém Purnamu můžete podpořit. 2107899545/2700

Hlavně prosím nezapomeňte připsat k částce své jméno nebo přezdívku a adresu na kterou Vám budeme moci CD poslat. Prvních 100 z Vás, kdo pošle 270,- Kč a předobjedná si tím naše nové album, tak bude jmenovitě zapsán i s poděkováním uvnitř bookletu. Samozřejmě nám moc pomůžete i koupí našeho merche. Všem Vám už teď moc děkujeme! Máme Vás po svém boku již přes 4000, a i kdyby každý poslal jen 20,- kč, tak nám to moc pomůže. Naši vděčnost a odhodlání rozhodně poznáte všichni!

Příští rok chystáme k novému albu i velké tour a mnoho dalších překvapení.

Purnama jsme společně!